move on

Říjen 2011

Beze smyslu

29. října 2011 v 23:00 | Nameless |  Když píšu já...


Dobrý večer.
Já vím, že tu píšu příšerně málo, ale nějak jsem v poslední době strašně zlenivělá. Mám znuděnou náladu, i když se něčím bavím. Tak nějak je pořád při mě, nevím proč. No..navíc mám problém s klávesnicí, tak to psaní jde hůř. (Omluvte mi prosím případná vynechaná písmena.)

A teď píšu zas když nemám o čem. Od nějaké doby přišel zvrat a já už tu píšu spíš jen když nemám o čem. Jop, pak tu máte mé hloupé kecy beze smyslu. Píšu, protože mám zvláštní náladu. Ke slečně Znuděné se přidala Zvláštní a je to. To je zas taková ta chvíle, kdy nevím, jestli je mi dobře nebo špatně. Divné.

Měla jsem prázdniny, podzimní. Zítra končí. No co, stejně mi přijde, jakoby nebyly, více než polovina z nich mi byla zbytečná.


Bude Halloween, mám dýni, hezkou, všem se líbí. A jděte do háje s američanama, ten svátek vznikl v Evropě, vy neznalci. ;P Je podzim a já mám štípance od komárů, všude. Jsou hloupí.

Rozhlížím se po pokoji, mám tu nepořádek, který jsem chtěla ve volných dnech uklidit. Ale nemám proč.

Točím si vlasy na prst a piju bílý čaj. Mám tu mobil a melounový balzám na rty. Svítí mi hodiny. Už se mi smějou, jak z nich ráno budu kvůli posunu času zmatená.


Venku jsou světýlka, vždcky mě fascinovaly. Ale jsou to jen pouliční lampy, ty snílkovský idiote...

Tyhle všechny mé hloupé detaily vás určitě vůbec nezajímaly, a já vím, je to beze smyslu, omlouvám se. *-*

Jo a...svět je divné místo..


.