move on

Leden 2011

Dělá si co chce...

20. ledna 2011 v 20:24 | Nameless
Proyecto Oniric - La Fragile Mort

Proč já vždycky otevřu blog s tím, že čekám jak se vypíšu, když stejně nevím co psát? Vím jen, že to budou zase další bláboly. Ale já si to můžu dovolit. Je to tu schované a je tu jen pár lidí, co sem chodí. Můžu si dovolit blábolit. A i kdyby ne..tak co. Blábolím si.

Nemám náladu. Odešla. Proč mi to vždycky dělá?! Proč se prostě vždycky jen tak sbalí a odejde? Moje volání "nálado, vrať se!" je marné. Vím to, ale přesto volám. Jenže ona se prostě zase šla projít. Někam hodně daleko. Ty její pitomé výlety!

Otevřít si okno, sedět na něm. V létě fajn. Miluju to. V zimě. Mrznu. A vlastně. No a? Okno je lepší prostor než kout ve tmě. A studený štípající vzduch taky.

Náladová? Copak já můžu za to, že ona si prostě jen tak odchází a přichází, jak se jí zachce?! Proč tu ze sebe někdy nenechá aspoň kousek...

Někdy se ani nic nestane. Nemá důvod proč jít pryč, ale i tak odejde. Ani mi neřekne proč. Jeji pitomé výlety...pitomé výlety.

Já na tebe čekám, tak se zase rychle vrať, jinak se opět začnu děsit sama sebe! Já vím, že zase přijdeš, já vím, že musím počkat. Já vím, že mi tě zase přinese zpátky a bude to fajn. Bude..Ale teď není...

google.com


.