move on

Srpen 2010

Další konec, další začátek

31. srpna 2010 v 14:46 | Nameless |  Když píšu já...
Všichni o tom mluví už několik dní. Někdo se těší, někdo se děsí a někomu se prostě do toho jen nechce. Konec prázdnin, začátek školy.

Já teda patřím spíš do té skupiny, která se toho děsí. Děsím se už jen při té představě a pořád o tom přemýšlím. Vstávání dřív, ranní cestování do školy, hodně lidí, škola a víc povinností. Připadá mi, že je to každý rok horší. Jak tak každý rok stoupám výš tak je to prostě náročnější a to teď nemluvím o učení, ale o tom všem. Škola, všichni ti lidi, shon, povinnosti a čas mi strašně útočí na psychiku. Někdy až moc... x\Najdou se chvíle, které jsou i ve škole fajn. Ale je jich fakt málo..

Snad to nebude tak špatné a zase přežiju / přežijeme ten rok s pomocí občasných prázdnin, aby jsme zase mohli vyjít poslední den ze školy a říct si, že máme na dva měsíce klid..snad..

my-blueworld.blog.cz

Tolik zvláštností...

30. srpna 2010 v 12:44 | Nameless |  Když píšu já...
my-blueworld.blog.cz
Pro tohle téma jsem sama hlasovala. Bouřky prostě miluju. Ty blesky a hřmění přece nevzniknou jen tak. Ráda sedím na okně, někdy i venku, a dívám se na ty blesky. Ráda poslouchám to hřmění. Mám ráda ten divný pocit při bouřce, který není strach, ale je mu docela podobný. Mám ráda když sedím a sleduju déšť, ale když je k tomu ještě bouřka je to něco úžasného. A krásné taky je, když se někomu podaří ten blesk vyfotit. To se pak můžeme na blesky dívat pořád. Při bouřce blesk zahlédnete jen na sekundu, ale na fotce je ten okamžik zachycený přesně a na dlouhou dobu. Blesky jsou vážně zajímavost. Celá bouřka je tak zvláštní, zajímavá a vyvolává divné pocity a přemýšlení nad tím jak je to možné i nad vším ostatním.
Je to tolik zvláštností najednou...

Thirty Seconds to Mars - Closer to the Edge

24. srpna 2010 v 21:24 | Nameless |  Hudba
Tuhle písničku jsem objevila na blogu Blackness. Docela mě zaujala. A to i s tím videem. 30 seconds to mars mám ráda. Mám od nich ale fakt jen málo písniček a snad až budu mít čas si jich stáhnu víc. :) Tady je. Příjemný poslech. ;)


Na hudbě jsou závislí všichni...

24. srpna 2010 v 18:51 | Nameless |  Když píšu já...
my-blueworld.blog.cz
Nadpis mluví za vše. Hudbu má rád snad každý. Každý si najde svoji oblíbenou písničku kterou si pustí když mu není zrovna dobře a nebo nějakou, kterou poslouchá v dobré náladě. Hudba všechno skvěle dokresluje a my si ani neuvědomujeme jak. Vždyť si zkuste někde být aspoň měsíc bez toho, aby jste slyšeli nějaké zvuky a hudbu.. Bylo by to složité. Každý ví co je hudba. I ti co neslyší můžou vědět co je hudba, protože se dá nejen slyšet, ale taky citít. Prostě jsme všichni závislí na hudbě. Svět bez hudby by byl vážně ubohý.. Co by byl třeba takový film bez hudby? Nic.. Na hudbu jsou všichni zvyklí a ať už je jakákoliv, je to lepší než kdyby tu všude bylo jen ticho. Ať už je to jakýkoliv styl hudby, snad každý ji má rád. Už i děti zpozorní když slyší nějakou písničku. Tanečníci potřebují k tančení hudbu. Mladí lidé hubou žijí a mají plno oblíbených kapel a ti starší si taky vždycky něco najdou. Dneska už je na světě tolik stylů, tolik skupin, zpěváků, zpěvaček a písniček, že si vybere úplně každý. A kdyby přece jen bylo na světě jen pár písniček, člověk si vytvoří další. A to proto, že lidé hudbu milují. Někteří si to neuvědomují, ale hudba je důležitá! Dokáže udělat hodně.... :) 

Sedím na okně...

23. srpna 2010 v 19:48 | Nameless |  Když píšu já...
Zase mě bolí hlava... Už jsem si na to tak trochu zvykla i když teď o prázdninách je to lepší. No a protože pořád bolí a bolí a mě se nějak už dneska ven nechce (i když normálně mám procházky fakt ráda) tak sedím na okně.. Sedím a přemýšlím. Už cítím konec prázdnin, konec léta, tak trochu začátek podzimu. Na jednu stranu je to fajn. Podzim mám ráda. V létě je zbytečně moc horko a svítivo. Podzim je fajn. Na podzim padá listí, můžu se v něm procházet, neni horko, občas je hezký deštík a to se mi fakt líbí. :) Ale když to vemu z té druhé strany... Ze strany, z které to asi bere většina lidí - je konec prázdnin. Za pár dnů zase začne škola. Čím víc o tom přemýšlím, tím víc mám divnou náladu. Zase každodenní shon a vstávání, cesta do školy, moc lidí, moc keců a učení...Takže bude všechno zase o něco složitější.. Ale nezastavím to. Nezastaví to asi nikdo. Vím, že je škola potřebná věc a ani by mi tolik nevadilo to učení, ale ti lidi a všechny ty věci okolo...Poslední dny prázdnin se snažím na to aspoň nemyslet a užít si ještě těch pár dnů kdy můžu jen tak dělat co chci, ale moc to nejde...Sedím na okně a cítím konec prázdnin..

Další psaní?

23. srpna 2010 v 15:20 | Nameless |  Když píšu já...
my-blueworld.blog.cz
Čekala sem netrpělivě na pondělí. Na den kdy obvykle strartuje nové téma týdne. Teď jsem se dočkala, ale zatím ještě nemám nějakou tu správnou psací náladu. Ale určitě něco napíšu. Vždyť téma týdne je hudba. :) Napadá mě na to hodně věcí.. Brzo z toho všeho snad napíšu aspoň nějaký krátký článek. 

Strach

18. srpna 2010 v 1:26 | Nameless |  Když píšu já...
my-blueworld.blog.cz
Zajímavé téma. Já mám strach pořád. I když je něco fajn mám strach z toho, že se to zase rozpadne. Už tolikrát se to stalo. Stalo se už hodně špatných věcí a tak mám strach, že se stanou další. A teď i když je něco úžasné nebo to jde dobře mám z toho strach. Ale strachu se nezbavíte.. Ne jen tak...
Hodně lidí má strach třeba z neznáma a z nových věcí. Znám pár takových. Vlastně spoustu. Než aby zkusili něco nového a třeba objevili, že to je lepší, tak zůstanou při starém. Možná je to dobře, možná ne. Možná ti lidé nemají rádi změny, možná se prostě a jednoduše bojí.. Strach je divná věc. Nejde moc popsat. Každý ho asi prožívá jinak. Každý má jiný strach, každý se bojí něčeho jiného. Ale bojíme se všichni. Ať už je to cokoliv. A když někdo prohlásí "Já se ničeho nebojím a z ničeho strach nemám." tak lže. Protože…všichni mají nějaký strach. A v tomhle světě se tomu ani vlastně vůbec nedivím..

Moje psaní...

18. srpna 2010 v 1:14 | Nameless |  Když píšu já...
my-blueworld.blog.cz

Občas chytnu takovou tu psací náladu. Ale nemám kam psát.. Někdy si něco písnu jen tak k sobě do počítače, pak to zamknu a už to tak zůstane. Ale teď mě napadlo, že vlastně můžu občas napsat sem. Hlavně protože je tohle tak trošku anonymní blog a moc lidí sem nechodí a nečte to. Ráda bych psala hlavně články na téma blog.cz. Pokusím se napsat na každé téma aspoň něco. A třeba někdy připíšu i něco jiného... Tak uvidím..


.